Tabulka jarní části soutěže 2009/2010

KONEČNÁ TABULKA - FS 2009/2010
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Žabčice 20 17 1 2 95: 17 52 ( 22)
2. Těšany 20 14 1 5 91: 28 43 ( 13)
3. Rajhrad 20 10 2 8 49: 36 32 ( 2)
4. Ořechov 20 9 3 8 47: 55 30 ( 0)
5. Podolí 20 4 3 13 30: 73 15 (-15)
6. Blučina 20 0 2 18 5:108 2 (-28)

Utkání jarní části soutěže 2009/2010

Kolo
datum
utkání
skóre
střelci RAFK
20. ne 11.04. RAFK - SK Blučina 4:1 Lukl 2, Kostelecký 2
11. ne 18.04. Sokol Žabčice - RAFK 2:0 x
12. ne 25.04. RAFK - Sokol Podolí 6:1 Lukl 4, Bis, Hlívová
13. ne 02.05. FK Ořechov - RAFK 2:0 x
14. ne 09.05. Sokol Těšany - RAFK 3:4 Lukl 2, Hlívová, Čermák
19. st 12.05. Sokol Těšany - RAFK 5:2 Lukl, Kostelecký 
15. ne 16.05. RAFK - SK Blučina 5:0 Kostelecký 2, Hlívová, Lukl, Čermák
16. ne 23.05. Sokol Žabčice - RAFK 4:0 x
17. ne 30.05. RAFK - Sokol Podolí 6:2 Lukl 3, Bis, Kostelecký, Vejvančický
18. ne 06.06. FK Ořechov - RAFK 1:0 x

Tabulka podzimní části soutěže 2009/2010

TABULKA podzimní části sezony 2009/2010
Rk. Tým Záp. + 0 -- Skóre Tělo (Prav)
1. Žabčice 10 8 0 2 47: 10 24 (12)
2. Těšany 10 7 1 2 40: 9 22 (4)
3. Rajhrad 10 5 2 3 22: 15 17 (-1)
4. Podolí 10 3 2 5 17: 18 11 (-7)
5. Ořechov 10 3 2 5 12: 34 11 (-1)
6. Blučina 10 0 1 9 2: 54 1 (-11)

 Utkání podzimní části soutěže 2009/2010 

Kolo
datum
utkání
skóre
střelci RAFK
1. 06. 09. RAFK - Žabčice 0:4  
2. 12. 09. Podolí - RAFK 1:1 Trávníček M.
3. 20. 09. RAFK - Ořechov 2:2 Kostelecký 2
4. 27. 09. RAFK - Těšany 2:1 Knol 2
5. 03. 10. Blučina - RAFK 0:4 Kostelecký 3, Dufek
6. 11. 10. RAFK - Žabčice 2:5 Knol, Drahoš
7. 17. 10. Podolí - RAFK 1:2 Stejskal, Knol
8. 25. 10. RAFK - Ořechov 4:0 Knol 3, Stejskal
9. 28. 10. RAFK - Těšany 0:1  
10. 01. 11. Blučina - RAFK 0:5 Knol 2, Bis, Šťastný, Drahoš

Kontakty:

TRENÉRKA

Michaela Svobodová

tel.: 724 541 361
mail: michaelasvob@centrum.cz

 

TRENÉR ROČ. 2003

Jiří Drahoš

tel.: 773 625 027
mail: drahosi@seznam.cz
web: rafk03.webnode.cz

Soupiska:

FS 2009/2010

ročník 2001

  • Opletal Adam 
  • Vejvančický Filip
  • Blažek Vojtěch
  • Čerlík Adam
  • Bis Marek
  • Šťastný Miroslav
  • Trávníček Matyáš

ročník 2002

  • Vrána Jiří
  • Knol Petr
  • Kostelecký Jakub
  • Drahošová Kateřina
  • Hlívová Kateřina
  • Pastor Petr
  • Dujsík Adam
  • Přichystal Dan
  • Dufek Stanislav
  • Lukl Pavel 

ročník 2003

  • Malíšek Miroslav
  • Sláma Radek
  • Čermák Marek
  • Křižan Lukáš
  • Trávníček Vojtěch
  • Samson Michal
  • Pučalík Tomáš
  • Chromý Lukáš
  • Gáč Filip
  • Jílek Jakub
  • Drahoš Ondřej

ročník 2004

  • Kunz Vojtěch
  • Vacek Marcel
  • Wolf Ondřej