Tabulka jarní části soutěže 2009/2010

KONEČNÁ TABULKA FS 2009/2010
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Zbýšov 20 13 1 6 52: 30 40 ( 10)
2. FC Kuřim 20 12 2 6 64: 30 38 ( 8)
3. Tišnov 20 11 1 8 49: 56 34 ( 4)
4. Ivančice 20 9 1 10 60: 48 28 ( -2)
5. Rajhrad 20 6 1 13 57: 80 19 (-11)
6. Zastávka 20 5 2 13 45: 83 17 (-13)

 

Utkání jarní části soutěže 2009/2010 

Kolo
datum
utkání
skóre
střelci RAFK
20. ne 11.4. RAFK - Čechie Zastávka 6:4 Sedláček 4, Rožnovský 2
11. pá 16.4. FC Ivančice - RAFK  14:2 Rožnovský 2
12. ne 25.4. RAFK - FC Kuřim 1:3 Knol
13. ne 2.5. Baník Zbýšov - RAFK 2:1 Kubíček 
14. ne 9.5. AFK Tišnov - RAFK 6:2 Rožnovský, Knol 
15. čt 13.5. RAFK - Čechie Zastávka 7:5 Cechmeister 3, Matoušek 2, Chlup, Ryšánek
16. pá 21.5.  FC Ivančice - RAFK 0:0 x
17. út 8.6. RAFK - FC Kuřim 1:10 Rožnovský
18. ne 6.6.  Baník Zbýšov - RAFK 4:1 Sedláček
19. út 1.6. AFK Tišnov - RAFK 4:3 Kubíček 2, Cechmeister

 

Tabulka podzimní části soutěže 2009/2010 

TABULKA podzimní části sezony 2009/2010
Rk. Tým Záp. + 0 -- Skóre Tělo (Prav)
1. Tišnov 10 8 0 2 24: 17 24 (6)
2. FC Kuřim 10 5 1 4 24: 18 16 (-2)
3. Zbýšov 10 4 1 5 22: 23 13 (1)
4. Rajhrad 10 4 0 6 33: 28 12 (-6)
5. Ivančice 10 4 0 6 22: 27 12 (0)
6. Zastávka 10 4 0 6 22: 34 12 (0)

 

Utkání podzimní části soutěže 2009/2010 

Kolo
datum
utkání
skóre
střelci RAFK
1. 06. 09. RAFK - Ivančice 3:4 Cechmeister, Sedláček, Chlup 
2. 12. 09. Kuřim - RAFK 5:3 Chlup, Rožnovský, Křižák
3. 20. 09. RAFK - Zbýšov 8:0 Ryšánek 3, Cechmeister 2, Křižák 2, Sedláček
4. 27. 09. RAFK - Tišnov 4:0 Sedláček, Papež, Rožnovský, Křižák
5. 03. 10. Zastávka - RAFK 5:4 Cechmeister, Ryšánek, Pazdera, Rožnovský
6. 11. 10. RAFK - Ivančice 1:6 Sedláček
7. 17. 10. Kuřim - RAFK 2:1 Cechmeister
8. 25. 10. RAFK - Zbýšov 2:0 Cechmeister, Ryšánek
9. 28. 10. Zastávka - RAFK 2:4 Cechmeister, Rožnovský
10. 01. 11. RAFK - Tišnov 2:5 Cechmeister 4, Sedláček

 

Kontakty:

TRENÉR

Vladimír Štěpánek

tel.: 724 370 704
mail: vladimir.stepanek@r-f.cz

 

TRENÉR

Vladimír Knot

tel.: 603 424 209
mail: vladimir.knot@cmail.cz

Soupiska

FS 2009/2010

ročník 1999

  • Haas Martin
  • Ondráček David
  • Hudec Patrik
  • Štěpánek Martin
  • Rožnovský Marek

ročník 2000

  • Růžička Luboš
  • Cechmeister Petr
  • Sedláček Darek
  • Matoušek Filip
  • Konečný Tomáš
  • Ryšánek Vojtěch
  • Kubíček Tomáš
  • Chlup Adam
  • Hrubeš David
  • Pazdera Miloslav
  • Sapák Martin