JARO 2010/2011 - III. tř. OP Brno-venkov sk. A

  datum domácí hosté výsledek střelci RAFK
14 03.04. RAFK B Opatovice 1:1 Koláček
16 10.04. RAFK B Židlochovice 3:1 Gáč 2, Havlík
17 17.04. RAFK B Blažovice 0:0  
18 23.04. Vin. Šumice RAFK B 0:1 Gáč
19 01.05. RAFK B Hrušovany u B. 3:0 Řičica, Gáč, Fiala
20 08.05. Tvarožná RAFK B 0:3 Hansl 2, Fiala
21 15.05. RAFK B Blučina 1:2 Hansl
22 21.05. Moutnice B RAFK B 2:5 Hansl 4, Gáč
23 29.05. RAFK B Žabčice 3:0 Hansl 2, Gáč
24 05.06. Těšany RAFK B 1:0  
25 12.06. RAFK B Vojkovice B 1:1 Koutný
26 18.06. Pozořice RAFK B 6:1 Hansl

 

  TABULKA JARNÍ ČÁSTI FS 2010/2011
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Vojkovice B 26 17 6 3 77: 37 57 ( 18)
2. Tvarožná 26 14 6 6 65: 43 48 ( 9)
3. Blažovice 26 13 5 8 64: 38 44 ( 5)
4. Vin.Šumice 26 12 7 7 54: 38 43 ( 4)
5. Blučina 26 12 4 10 62: 53 40 ( 1)
6. Těšany 26 12 4 10 41: 44 40 ( 1)
7. Opatovice 26 11 6 9 55: 31 39 ( 6)
8. Žabčice 26 11 6 9 48: 41 39 ( 0)
9. Rajhrad B 26 11 6 9 51: 42 39 ( 0)
10. Pozořice 26 9 6 11 54: 67 33 ( -6)
11. Hrušovany 26 9 2 15 30: 54 29 (-13)
12. Moutnice B 26 7 4 15 36: 71 25 (-17)
13. Prace 26 4 6 16 34: 54 18 (-21)
14. Židlochovice 26 4 4 18 34: 92 16 (-23)

 

PODZIM 2010/2011 - III. tř. OP sk. A

kolo datum domácí hosté výsledek střelci RAFK
2 15.08. RAFK Prace 3:1 Klement, Fiala, Hansl
3 21.08. Židlochovice RAFK 2:4 Gáč, Řičica, Pohorelec, Koláček
4 29.08. Blažovice RAFK 3:0
5 05.09. RAFK Vin.Šumice 2:2 Gáč, Homola 
6 11.09. Hrušovany RAFK 0:5 Gáč, Pachl, Homola, Zajíc, Hansl
7 19.09. RAFK Tvarožná 0:0 x
8 25.09. Blučina RAFK 2:2 Pohorelec, Pokorný
9 03.10. RAFK Moutnice B 4:0 Gáč 3, Máša
10 10.10. Žabčice RAFK 4:2 Koláček, Neugebauer
11 17.10. RAFK Těšany 0:2 x
12 24.10. Vojkovice RAFK 3:1 Pohorelec
13 31.10. RAFK Pozořice 0:1 x
1 06.11. Opatovice RAFK 8:1 Klement
14 14.11. Prace RAFK 0:5 Buc 2, Gáč, Klimek, Pokorný

 

TABULKA podzimní části FS 2010/2011
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Vojkovice B 14 10 2 2 46: 22 32 ( 8)
2. Těšany 14 8 2 4 26: 20 26 ( 2)
3. Tvarožná 14 7 3 4 31: 25 24 ( 6)
4. Blažovice 14 7 2 5 38: 20 23 ( 5)
5. Žabčice 14 6 5 3 31: 17 23 ( -1)
6. Hrušovany 14 7 1 6 18: 25 22 ( 1)
7. Opatovice 14 6 2 6 29: 17 20 ( -1)
8. Blučina 14 6 2 6 32: 32 20 ( 2)
9. Rajhrad B 14 5 3 6 29: 28 18 ( 0)
10. Pozořice 14 5 3 6 25: 36 18 ( -6)
11. Vin.Šumice 14 4 5 5 24: 24 17 ( -1)
12. Prace 14 2 4 8 16: 30 10 (-14)
13. Moutnice B 14 2 4 8 19: 41 10 (-11)
14. Židlochovice 14 2 4 8 22: 49 10 (-11)

 

Kontakty:

TRENÉR

Ing. Tomáš Bábor

tel.: 731 179 294

mail: tbabor@seznam.cz

 

VEDOUCÍ MUŽSTVA

Jiří Jurečka

Soupiska "B"

FS 2010/2011

Brankáři
Kafka Milan
Mixa Jan
Obránci
Havlík Petr
Kadlec Kuba
Klíma Petr
Neugebauer Lukáš
Řičica Matěj
Šinkovský Petr - dorostenec
Záložníci
Homola Martin
Pachl Tomáš
Pohorelec Andrej
Klement Aleš
Fiala Michal
Pokorný Dan -dorostenec
Zajíc Jan - dorostenec
Útočníci
Koláček Pavel
Gáč Milan
Hansl Laďa
Hrající trenéři:Tomáš Bábor a Jiří Jurečka